Usuwanie zmarszczek Rzeszów

USUŃ ZMARSZCZKI W 10 MINUT !

Z terapii botulinowej w medycynie estetycznej korzystamy już od 2002 roku. Właśnie od tego roku stał się skutecznym sposobem na lifting bez skalpela.
Toksyną botulinową możemy skutecznie korygować :
-Zmarszczki podłużne oraz poprzeczne czoła
– Zmarszczki wokół ust
– Zmarszczki wokół oczu
– Zmarszczki dolnej powieki
Możemy również :
– unieść brwi
– unieść kąciki ust

GŁÓWNE ZALETY:
– Usuwanie zmarszczek na twarzy
– Zaostrzenie owalu twarzy z początkowym opadaniem powieki
– Poprawa koloru i tekstury skóry
– Minimalny uraz i krótki okres rekonwalescencji.
– Aktywność toksyny botulinowej wynosi do 4-6 miesięcy


WNIOSEK:
Botox to skuteczny lek do korekcji zmarszczek, eliminacji hipertonii mięśniowej i zwiększonej potliwości.

Botox – zastrzyki kosmetyczne bez określenia górnej granicy wieku !
Wielu uważa, że terapia botulinowa jest już ostatecznością i dlatego nie spieszą się z pójściem do specjalisty, ponieważ „wiek dla Botoxu nie jest jeszcze odpowiedni”.
Właściwie, że nie chodzi o wiek.
Zastrzyki z botoksu są stosowane w kosmetologii w celu tymczasowej eliminacji zmarszczek na twarzy, które mogą pojawić się już po 25, 30, 40 roku życia.

Bardziej szczegółowo opowiem, kiedy warto udać się do lekarza na terapię botulinową, a kiedy może być już za późno, mianowicie :
– Jeśli zauważysz zmarszczki w mimice, które Cię denerwują np. „kurze łapki” podczas uśmiechu lub zmarszczki między brwiami podczas marszczenia brwi – to pierwszy sygnał .
– Późno, gdy zmarszczki mimiczne stają się głębokie. Lub gdy występuje zanik tkanki mięśniowej związane z wiekiem (lekarz może to zdiagnozować, ale zwykle występuje w wieku 60 lat i starszym). W takich przypadkach wstrzyknięcia toksyny botulinowej albo nie wystarczą, albo będą przeciwwskazaniem.

Należy pamiętać, że terapia botulinowa to przede wszystkim zapobieganie zmianom związanym z wiekiem jak wiele innych zabiegów kosmetycznych.
Więc jeśli chcesz zachować młodość jak najdłużej, musisz w odpowiednim momencie zacząć dbać o swoją urodę.

BOTOX to zabieg ponadczasowy!
W rzeczywistości został oficjalnie zatwierdzony dla wszystkich w wieku od 18 do 65 lat.
Botox wygładza zmarszczki, ale warto przypomnieć, że to także doskonała profilaktyka!
Więc pytanie brzmi „Kiedy zacząć swoją przygodę z Botox’em?” Wtedy, kiedy zauważysz u siebie pierwsze oznaki wiotczenia skóry, zmarszczki etc. Pamiętaj tylko proszę aby Twoja wizyta odbyła się u specjalisty, a on wtedy dobierze odpowiednią terapię. Musimy myśleć z wyprzedzeniem, biorąc pod uwagę swoją genetykę , rodzaj starzenia się twarzy, styl życia i inne czynniki wpływające na skórę.

BOTOX FAKTY, O KTÓRYCH MUSISZ WIEDZIEĆ

1.Botox to nazwa handlowa leku firmy „Allergan” . Lek oparty jest na substancji czynnej – toksynie botulinowej i jest produkowany pod różnymi nazwami handlowymi. Wśród nich są Botox, Dysport, Xeomin, Relatox itp.
2. Botox i wypełniacze to nie to samo. To są zupełnie inne produkty. Wypełniacz to lek, który tworzy objętość w tkankach miękkich – kościach policzkowych, ustach. Botox to lek, który nie wypełnia, ale blokuje lub zmniejsza aktywność mięśni, w sytuacjach kiedy często marszczymy brwi, mrużymy oczy etc. – właśnie tego typu problemy są blokowane przez Botox.

3. Botox nie działa od razu. Rozpoczyna swoje działanie 3-4 dnia po zabiegu, do 12-14 dnia widzimy efekt końcowy, w razie potrzeby należy zabieg powtórzyć.
4. Czas trwania efektu zależy od pacjenta, jego stylu życia, wieku. Aktywna mimika, sport, wizyty w łaźniach i saunach, przyjmowanie antybiotyków i witaminy B, zabiegi twarzy, masaże, wszystko to skraca czas trwania efektu.
5. Zastrzyki z botoksu to nie tylko zabieg przeciwstarzeniowy. Wiele osób uważa, że Botox można wstrzykiwać dopiero od pewnego wieku, gdy zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki -wręcz przeciwnie, możemy go stosować nawet jako środek zapobiegawczy.
6. Za pomocą Botoxu można zmienić owal twarzy, a także skorygować związane z wiekiem zmiany w okolicy szyi. Można złagodzić bardzo napięty podbródek, poprawić uśmiech, w przypadku gdy podczas uśmiechu widoczne są zarówno zęby, jak i dziąsła (uśmiech dziąsłowy). W niektórych przypadkach podnieś czubek nosa i zmniejszyć skrzydełka nosa. Możesz też rozwiązać problem nadmiernej potliwości.
7. Twarz „zamrożona” po botoksie to mit! Ten lek jest już używany od dłuższego czasu tj. od 2002 roku w medycynie estetycznej – a lekarze nauczyli się z nim pracować i prawidłowo określać dawkę.
8. Botox nie „leczy” zmarszczek. Lek wpływa tylko na ruchomość mięśni – jeśli skóra w określonym miejscu przestanie się marszczyć , zmarszczki albo się nie uformują, albo staną się bardziej miękkie.
9.Botox pomaga pozbyć się złego nawyku marszczenia brwi i mrużenia oczu, uczy kontroli mimiki twarzy.

Przewiń do góry